Самоврядування школи працює...

Вікторина "Наша Вітчизна - Україна"
Вікторина "Наша Вітчизна - Україна"
Виставка книг про Україну
Виставка книг про Україну
Результати вікторини оголошуються на лінійці
Результати вікторини оголошуються на лінійці
Біологічна вікторина для 7 класів
Біологічна вікторина для 7 класів

Батьківські збори

7 жовтня 2016 року у ЗОШ І - ІІІ ступенів смт Запитів відбулися загальношкільні батьківські збори. Перед присутніми виступила директор Почай Марія Теофілівна, яка ознайомила з реформою в освіті. Практичний психолог школи Хрептак Наталія Іванівна розповіла батькам про небезпеку, яка чатує на їхніх дітей в мережі Інтернет. Заступник директора з навчально-виховної роботи Кулик Ольга Василівна доповіла про стан навчального процесу. Про інші проблеми батьки поспілкувалися в своїх класах з класними керівниками.

День Вчителя

Осінь прикрасила Землю жовтими, червоними, оранжевими фарбами. Сьогодні до школи учні ідуть з квітами, щоб привітати з професійним святом своїх наставників. Для педагогів Запитівської школи старшокласники підготували концерт. Бажали своїм вчителям здоров’я, наснаги, творчого натхнення, здібних учнів. 

Олімпійський тиждень

   З 19 по 30 вересня у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Запитів проходив олімпійський тиждень. Вчителі фізкультури Бенько Т.С. та Вовк О.М. організували різноманітні змагання, міні-турнір, перегляд фільму про наших олімпійців.

 

   Головним завданням було формування культури здорового способу життя, залучення учнів школи до активних занять спортом.

Квітковий вернісаж

   Засяяла яскравими барвами осіння пора. Жовті, оранжеві, червоні фарби покрили навколишній світ. Люди збирають щедрий врожай.

 

    У вестибюлі ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Запитів гамірно. Учні 1-11-их класів виставляють свої композиції. Роботи з номінацій аранжування, флористика вражають своєю різноманітністю, видумкою. Цікавими були і композиції «Дари осені». Роботи переможців відправили на районну виставку «Квітковий вернісаж – 2016».

День Миру

Хай буде мир віднині і довіку!

Хай буде мир й замовкнуть війни злі!

Хай у міцних обіймах всі народи

Ідуть у майбуття через віки.

   21 вересня 2016 року у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Запитів відбулася урочиста загальношкільна лінійка присвячена Всесвітньому дню миру. Учні школи, педагоги молилися за мир в усьому світі.

 

   Школярі 8-А, 8-Б класів (кл. керівники Хрептак Н.І., Петришин Н.М.) взяли участь у відкритому виховному заході на тему: «Хай буде мир у нашій рідній Україні!». Після перегляду фільму діти робили паперові голуби миру. Метою цього заходу виховання в учнів патріотичних почуттів, гордості за Батьківщину, бажання жити в мирі, дружбі та злагоді.