Останній дзвоник

   Вранці сонце засвітило, защебетали радісно пташки. В селищі Запитів свято. До школи сходяться учні в кольорових вишиванках. На подвір’ї  то тут, то там чути веселий сміх. На урочисту лінійку, присвячену закінченню навчального року прибули гості. Директор школи М.Т.Почай оголошує початок свята, отець Василь Бесага поблагословив випускників у щасливу путь в доросле життя. Селищний голова Ю.Ф.Федейко привітав усіх учнів, педагогів та батьків з успішним закінченням навчального року, побажав усім добре відпочити влітку. Бажаним гостем став учасник АТО Сидір А.Є., який привітав усіх зі святом та запевнив, що наш народ обов’язково здобуде перемогу над окупантом.

  Сьогодні шкільний дзвінок лунає в останній раз для 23 учнів 11-го класу. Схвильовані випускники (класний керівник Жук І.М.) подякували всім вчителям за подорож в країні знань протягом 11 років, цікаве шкільне життя, провели учнів 1-их класів на свій останній урок.

Щасливого плавання в океані мрій! 

Відвідини пожежників

      В середу, 24 травня 2017 року, нашу школу відвідали представники пожежної служби Кам'янка-Бузького району, які провели бесіди з учнями щодо протипожежної безпеки.

Свято Казки

    В суботу, 13 травня 2017 року, учні 2-Б класу запросили усіх в Країну Казки. На сцені вони виступили в ролі героїв знайомих казок. Мальвіна, Буратіно, Котигорошко, Лисичка, Вовчик, Зайчик та інші персонажі розважали присутніх учнів молодших класів.

Батьківські збори

      В п'ятницю, 12 травня 2017 року, відбулися загальношкільні батьківські збори. Виступили - заступник директора з виховної роботи Вихованець О. Й. на тему "Культура мовлення та поведінки учнів в школі"; заступник директора з навчально-виховної роботи Кулик О. В. ознайомила батьків з розкладом ДПА в 4-их та 9-ому класах, проведенням ЗНО в 11-ому класі. Директор школи Почай М. Т. підвела підсумок навчального року та привітала матерів із святом.

Свято Матері

      В п'ятницю, 12 травня 2017 року, відбувся концерт з нагоди Свята Матері. Учні різних класів дарували своїм матусям щирі слова подяки, запальні танці і душевні пісні.

Засідання батьківського комітету

      В п'ятницю, 12 травня 2017 року, відбулося засідання батьківського комітету школи, на якому розглядалися питання про закінчення навчального року, ремонт класних кімнат, поведінку учнів.

Свято Букваря

     В четвер, 11 травня 2017 року, учні 1-А і 1-Б класів прощалися з першою шкільною книжкою - Букварем.

Великодні дзвони

Христос воскрес! Годинонька весела.

Весна в природі і в душі весна,

Розквітлим садом замаїлись села

Й полинула гаївка голосна.

 

   28 квітня 2017 року в ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Запитів відбулося свято «Великодні дзвони», яке підготували учні 2-А класу (кл. керівник Швагуляк В.І.). Школярі декламували вірші про Великдень, співали пісні про весну-красну, пробудження всього живого після зимової пори. Присутні батьки, учні та вчителі школи із захопленням слідкували за діями героїв Великоднього кошика. Учасники вокального гуртка (кер. Федунь І.М.) співали гаївки, водили хоровод. Батьки забезпечили малих артистів яскравими костюмами.

Колосок весняний-2017

     28 квітня 2017 року у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Запитів відбувся природничий інтерактивний конкурс «Колосок – весняний – 2017»  (куратор – ЗНВР Кулик О. В.). В ньому взяли участь 40 учнів з 1-10 класів. Найактивнішими учасниками знову стали учні 4-А та 7-А класів.

Чорнобильська катастрофа

Чорнобиль поблизу столиці, і котяться сльози по стомлених лицях.

А син у матусі зі смутком питає: Чому ж Україна так тяжко страждає?

Чорнобильські дзвони, щороку в ефірі звучать марафони.

Забудьмо на хвилю про біль і тривогу,давайте молитись природі і Богу.

   Вранці 26 квітня 2017 року у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Запитів відбулася лінійка-реквієм. Учні, вчителі та батьки хвилиною мовчання вшанували пам'ять про загиблих у найбільшій техногенній катастрофі на планеті, яка сталася на Чорнобильській атомній електростанції  31 рік тому.

 

   Чорнобиль – рана і біль не тільки українців. Ще не скоро загояться рани, завдані людям та природі.

Рух заради здоров'я!

В здоровому тілі – здоровий дух!

 

Під керівництвом вчителів фізкультури Бенька Т.С. та Вовка О.М. школярі ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Запитів взяли участь у конкурсі "Рух заради здоров'я!".

Допомога воїнам АТО

   Наближається Великдень… А кінця війни на сході не видно.

 

Щоб наші захисники відчули, що про них не забули, учні ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Запитів долучилися до акції по збору продуктів, засобів гігієни та інших речей. Нехай  хлопці у ці святкові дні відчують нашу підтримку і повертаються до рідних домівок з перемогою.

Конкурс юних фізиків "Левеня-2017"

          В середу, 5 квітня 2017 року, в нашій школі пройшов конкурс юних фізиків "Левеня-2017". В ньому взяли участь 11 учнів 7-их, 8-их і 9-ого класів.

Місячник озеленення

     Вже стало традицією в нашій школі щороку проводити місячник озеленення. Починаючи з 13 березня 2017 року учні школи брали участь в прибиранні території школи і селищного гайка, досаджували дерева в саді Небесної Сотні.

1-А і 1-Б посадили свої дерева в саді Небесної Сотні
1-А і 1-Б посадили свої дерева в саді Небесної Сотні
4-Б клас (кл. кер. Лянг О. В.) досаджує дерева в саду Небесної Сотні
4-Б клас (кл. кер. Лянг О. В.) досаджує дерева в саду Небесної Сотні
Робота біля каплички
Робота біля каплички
Впорядковуємо шкільні клумби
Впорядковуємо шкільні клумби
Прибирання в селищному гайку
Прибирання в селищному гайку