Свіча, запалена від серця

       Учні та вчителі ЗОШ І - ІІІ ст. смт Запитів стали учасниками дійства "Свіча, запалена від серця", присвяченого Великому Кобзарю. Це свято об'єднало школярів, селищну громаду, учасників танцювального і вокального гуртків.

   Молодь торкнулася серцем Шевченківських творів, пройнялася їхнім духом.

    Слово Тараса незабуте і нині, вічно ходитиме по Україні, будитиме думку і кликатиме до дії. Хочеться і надалі торкатися його святих слів, читати й перечитувати сторінка за сторінкою його прості і мудрі поезії і вірити в пророчість його слів "І на оновленій землі врага не буде супостата..."

Уроки любові

    Вже стало доброю традицією в ЗОШ І - ІІІ ст. смт Запитів в час Великого посту проводити у школі тиждень духовності. Учні та педагоги школи мали можливість з 12.03 по 17.03.2018 року разом з о. Василем, дияконом Андрієм та вчителем християнської етики Миркою М. В. пройти "Хресну дорогу" в наміренні миру та спокою на Сході нашої України, порозважити над тим, що таке духовність, піст, Святе Письмо. Спеціально підготовлені уроки для різних вікових категорій учнів, думаємо, запам'ятаються і залишать добрі плоди мудрості у дитячих серцях.

Козацькому роду нема переводу.

     В п'ятницю, 16 лютого 2018 року, відбувся виховний захід "Козацькому роду нема перероду". Учні 4-Б класу розповіли присутнім гостям про історію виникнення українського козацтва, заспівали пісень про козаків, затанцювали запальних українських танців. На сцені малі козачата змагалися у перетягуванні каната, перенесенні у ложках води для кулішу. Концерт готували класний керівник Гусак Г. М., вчитель музики Пшик С. М. і керівник танцювального гуртка Дендюк А. Я.

Відкритий урок з математики в 1-Б класі

       В середу, 14 лютого 2018 року, відбулося засідання міжшкільного методоб'єднання вчителів початкових класів. Урок математики на тему "Просторові геометричні фігури" в 1-Б класі провела Лянг Ольга Василівна.

Відкритий урок з математики в 6-А класі

     В четвер, 8 лютого 2018 року, в школі відбулося засідання школи передової педагогічної майстерності та міжшкільне методоб'єднання вчителів математики. Урок-гру в 6-А  на тему "Додавання і віднімання раціональних чисел. Розв'язування вправ." провела Назарчук Леся Іванівна (вища категорія, старший вчитель).

Зустріч з новою поліцією

    У середу 31 січня 2018 року у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Запитів завітали представники відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Львівській області. Старші лейтенанти поліції Ільчук Микола, Яремчук Ольга, Лефменко Богданна та лейтенант поліції Таравська Юлія провели цікаві бесіди з учнями школи про поведінку на дорогах. Школярі 1-их класів із задоволенням ставили питання поліцейським, відповідали на їхні. Найбільше захоплення викликала можливість розглянути і посидіти в машині поліції, поговорити у гучномовець, посигналити. Така зустріч принесе багато користі для всіх учасників дорожнього руху.