Інноваційна форма педради

   10 січня 2018 року в ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Запитів відбулося засідання педагогічної ради з використанням інтерактивних вправ на тему «Формування ціннісних орієнтацій до навчально-пізнавальної діяльності учнів». Педрада пройшла в три етапи: виступ директора школи Почай М.Т., змістово-пошуковий етап (виступи вчителів) та адаптивно-перетворювальний етап (робота в групах). Один з найцікавіших моментів педради – робота в групах, коли педагоги об’єдналися в три групи: «Учителі», «Батьки», «Учні». Для обговорення було запропоновано питання: «Як сформувати пріоритети до навчання?». Кожна група запропонувала бачення проблеми з позиції своєї ролі. Доповідач із кожної групи презентував результат перед колегами.

 

   Про психолого-педагогічні аспекти створення ситуації успіху на уроці говорила психолог Хрептак Н.І., яка об’єднала вчителів у чотири групи. Кожна група проаналізувала вимоги для підвищення внутрішньої мотивації до навчального процесу, визначила позитивні та негативні аспекти вимог.

Збори трудового колективу

       В середу, 10 січня 2018 року, проведено збори трудового колективу нашої школи. Із звітами про роботу за 2017 рік виступили директор школи Почай М. Т. і голова шкільної профспілки Швагуляк В. І.

Екскурсія в Шегині

   Під час зимових канікул 2 січня 2018 року учні 2-Б, 3-Б, 6-Б та 7-го класів разом із класними керівниками Назаркевич Г.М., Кулик О.М., Ткач І.С., Вовком О.М. здійснили цікаву мандрівку у с. Шегині, де взяли участь у майстер-класі з випікання хліба «Еко Татко». Кожен учасник власноруч замішував тісто, спостерігав за випіканням іменного буханця у глиняній печі. В перерві учні поласували справжнім козацьким кулішем, картоплею з салом і пахучим чаєм. Після гарної праці діти взяли участь у карооке та побували на державному кордоні України з Польшею. На завершення кожному учаснику вручили екологічний хліб та сертифікат, що засвідчує той факт, що учні нашої школи пройшли навчання з випічки справжнього, живого хліба з висівками на сироватці.

 

   Із позитивними враженнями та запашним хлібом всі щасливо повернулися додому. Поїздка вдалася на славу!

"Новорічне диво"

       В п'ятницю, 29 грудня 2017 року, учні 9-их класів запросили вчителів та школярів в подорож сторінками казок. На сцені Вакула, Оксана, чорт, Червона Шапочка, дід та баба, чарівник та інші герої додавали присутнім веселого настрою...

Свято Нового року (5-Б клас)

        У вівторок, 26 грудня 2017 року, учні 5-Б класу (кл. керівник Мирка М. В.) провели свято зустрічі Нового Року.

Свято Нового року (3-і класи)

     В п'ятницю, 22 грудня 2017 року, 3-і класи нашої школи запросили гостей на новорічне дійство. В актовому залі виступали казкові герої та інші персонажі.

Виховна година в 9-А класі

     В п'ятницю, 22 грудня 2017 року, класний керівник 9-А класу Хрептак Н. І. провела виховну годину на тему "Небезпека поруч" (про запобігання наркоманії).

Крокуємо до Різдва...

       В п'ятницю, 22 грудня 2017 року, учні 6-Б класу (кл. керівник Ткач І. С.) організували виступ з нагоди настання новорічних і різдвяних свят...

Засідання методоб'єднання вчителів української мови та літератури

         В середу, 20 грудня 2017 року, вчитель Зінчук О. Й. провела відкритий урок з української літератури у 8-Б класі на тему "Іван Малкович. "Із янголом на плечі...""

Свято Миколая-2017

       У вівторок, 19 грудня 2017 року, в нашу школу до учнів початкових класів завітав святий Миколай. Школярі 1-их класів танцювали, співали пісень, декламували вірші в його честь, а святий Миколай роздав присутнім дітям солодощі.

Як правильно обрати собі професію...

      В четвер, 14 грудня 2017 року, в нашій школі Центр зайнятості провів для учнів 9-их класів цікаву лекцію-гру "Як правильно обрати собі професію..."

Андріївські вечорниці

     У вівторок, 12 грудня 2017 року, учні 8-Б класу організували дійство Андріївські вечорниці.

Виступ до Дня Збройних Сил України

Народна мудрість стверджує, що

земля може нагодувати людину своїм

хлібом, напоїти водою із своїх 

джерел, але захистити себе не 

може. Ми, нинішнє покоління,

повинні віддати шану героям, 

завдяки яким майорить сьогодні

синьо-жовтий прапор свободи

в нашій державі Україні.

 

    В четвер, 7 грудня 2017 року, учні 7 класу (кл. кер. Вовк О. М.) провели свято до Дня Збройних сил України.

Тиждень української мови

Вікторина в 7 класі (Жук І. М.)
Вікторина в 7 класі (Жук І. М.)
Відомі вислови про рідну мову
Відомі вислови про рідну мову
Свято мови
Виступ учнів 5-А класу (Свято мови)

Всеукраїнський тиждень права

    З 27 листопада по 1 грудня 2017 року проводився тиждень права. В школі проведені класні години, усні журнали, вікторини, під час яких учні закріпили знання про свої права та обов'язки. В останній тижня школярі взяли участь в конкурсі плакатів "Мої права".

Літературна вікторина "У світі казок"

Землю прикрашає казка – блискуче, найкраще в світі золото,

те золото, що блистить вогником у дитячих оченятах,

дзвенить сміхом з дитячих вуст і вуст батьків.

Г. К. Андерсен

     В понеділок, 4 грудня 2017 року, в нашій школі відбулося засідання міжшкільного методичного об'єднання вчителів зарубіжної літератури. Вчителька Кошик Х. С. підготувала у 5-А класі літературну вікторину "У світі казок". Школярі мандрували країною казок, виконували різноманітні завдання, змагалися у знанні текстів і героїв казкових творів.

Осінній Колосок-2017

    В четвер, 30 листопада 2017 року, в школі відбувся Всеукраїнський природничний конкурс "Колосок-2017". В ньому взяли участь 56 учасників (учні 1-10-их класів).

Пам'яті Голодомору 1932-1933 рр.

Українська нестерпна сюїта… А навколо одна сон-трава.

Умирать почали … у квітні. Коли всюди і все ожива.

Ні живої води… ні порому, що єднає життя на порі.

Чи ж то легко смеркать молодому на ранковій веселій зорі?

 

   Це не було стихійне лихо, а зумисне підготовлений голодомор. Пройшло багато років,  про це заговорили вголос. У своїх висновках Міжнародна комісія по розслідуванню голодомору в Україні в 1932-1933 роках підтвердила, що Сталін і ВКП(б) намагалися через голод нанести смертельний удар по Україні, по українській нації. Це безперечно злочин проти людства.

 

   У ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Запитів на ранковій лінійці-реквієм учні та вчителі вшанували пам’ять  мільйонів загиблих від голоду  українців хвилиною мовчання. Кожен клас почепив незабудки пам’яті. Учні 5-А класу підготували усний журнал «Пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років». 

Свято осені (2-А клас)

Журлива музика заграла і закружляло в вальсі листя

До школи осінь завітала красива, сонячна, барвиста.

  Золота пора осінь… Жовті, оранжеві, червоні листочки прикрасили дерева, галявини. Люди збирають щедрий врожай, подарований матінкою Землею. А у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Запитів сьогодні свято осені. В п'ятницю, 24 листопада 2017 року, учні 2-А класу разом із класним керівником Зуб Г.М. запросили учнів, вчителів та батьків, щоб подякувати Осені за червонобокі яблука, груші, сливи, смачні капусту, буряки, моркву та інші смаколики. На сцені розігрували сценку господар Гарбуз та жителі городу, танцювали фрукти, співали пісень про осінні дари природи.

Лінійка "Революція Гідності: як це було..."

В понеділок, 20 листопада 2017 року, учнівське самоврядування на ранковій лінійці виступило з повідомленнями про Революцію Гідності 2013-2014 рр. Хвилиною мовчання учні та вчителі школи вшанували пам'ять Небесної Сотні.

Заняття гуртка "Аплікація" (2-А клас)

Свято осені (6-А клас)

   В п'ятницю, 17 листопада 2017 року, в школі було проведено "Свято осені", організоване 6-А класом (кл. керівник Зінчук О. Й.)

Екологічна місія у смт Запитів

Планета наша сумом оповита,

Бо вся вона сміттям покрита.

Ліси і ріки, гори й океани

Не мають від людей належної пошани.

 

   В понеділок, 13 листопада 2017 року, усю громаду селища Запитів об’єднала спільна проблема сьогодення: «Як врятувати планету Земля від забруднення?». До селища прибули місіонери в особі отця Михайла і отця Тараса. На ранковій літургії о. Тарас і о. Василь говорили про відповідальність кожної людини за створений Богом світ. Гості завітали і у школу, провели з учнями та вчителями цікаву бесіду, показали презентацію фільму про пошуки шляхів подолання сучасної екологічної кризи. Подарували школі книги з питань екології «Відповідальність за створіння» та «Екологічне вчення церкви».

Із історії Запитова

    Одним із перших директорів Запитівської школи був Антін Сениця. 10 листопада 2017 року виповнилося 100 років з дня його смерті.  Учні нашої школи впорядкували могилу Антіна Сениці.

 

    З ініціативи жителя Запитова, однофамільця колишнього директора школи Федора Сениці ми довідалися, що з родини, хто б міг пом’янути цю дату, не залишилося нікого. Отець Василь Бесага  відслужив  панахиду за упокій Антіна Сениці, на якій були присутні вчителі, жителі селища.

Докудейс фестиваль в нашій школі

    В четвер, 9 листопада 2017 року, наша школа долучилася до мандрівного фестивалю Docudays UA. Учням 8-их і 9-их класів був показаний фільм "Домашні ігри" про дівчинку, яка через втрату батьків змушена, будучи сама неповнолітньою, опікуватися малими братиком і сестричкою, але їй допоміг тренер продовжити свою кар'єру у спорті. Доля головної героїні не залишила глядачів байдужими, а після показу виступив гість дійства - Голова федерації футболу Кам'янка-Бузького району і Президент Запитівського футбольного клубу Олексій Ліщик.