Екскурсія першокласників

      Ось і закінчився навчальний рік. Минули уроки і шумні перерви. Продзвенів останній дзвоник і діти та вчителі радо поринули в атмосферу таких довгоочікуваних літніх канікул. Одразу на наступний день після свята останнього дзвоника, в суботу 26 травня 2018 року, учні 1-Б класу разом із своєю першою вчителькою Лянг О. В. та дехто з батьками здійснили подорож до дельфінарію та зоопарку "Лімпопо", що в смт Меденичі Дрогобицького району. Екскурсія мала пізнавальну мету і водночас стала початком перших для школярів літніх канікул, які їм запам'ятаються...

Свято вишиванки

       В четвер, 17 травня 2018 року, в усій Україні відзначалося свято вишиванки. Кажуть, що вишита сорочка є символом злагоди та благополуччя у родині, а саме свято об'єднує націю. Тому із самого ранку до школи сходилися учні і вчителі, одягнені у різноманітні вишиванки. Під час перерв лунали пісні українських виконавців про вишиванку, діти танцювали і веселилися.

        День вишиванки - свято, покликане до сприяння єдності і культурного відродження українського народу. Влучними є слова Миколи Шерника:

Вдягни сорочку-полотнянку,

Де ниток барви рукотворні

Іскряться сонцем спозаранку,

Як Україна, неповторні.

Загальношкільні батьківські збори

       В п'ятницю, 4 травня 2018 року, відбулися загальношкільні батьківські збори на тему "Проблеми взаєморозуміння між батьками і дітьми". Збори розпочалися святковим концертом з нагоди Дня Матері. Про взаємозв'язки між батьками і дітьми у сім'ях виступила заступник директора з виховної роботи Вихованець О. Й. Про проблеми і досягнення в навчальному процесі школи, підготовку до ДПА в 4-их та 9-их класах і ЗНО в 11 класі доповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Кулик О. В. Батьки активно долучилися до обговорення проблем.

Свято Букварика

       Прощавай, Букварику,

       в школі перший друже...

 

    В четвер, 3 травня 2018 року, учні перших класів попрощалися зі своєю першою книгою. На свято до Букварика завітали казкові герої, які допомагали Азбуці позбирати букви. Діти співали і танцювали. Першокласники та батьки надовго запам'ятають веселе свято.

Позапланова перевірка з пожежної безпеки

     В четвер, 3 травня 2018 року, у ЗОШ І-ІІІ ст. смт Запитів провідним інспектором Кам'янка-Бузького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Гребенщіковим О.М. проведено перевірку додержання та виконання вимог законодавства у сферах цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

   В школі під час перевірки пожежної безпеки проведено навчальну евакуацію на випадок пожежі, інструктаж на протипожежну тематику з працівниками школи.

Незабутня поїздка у місто Львів

       В неділю, 22 квітня 1918 року, відбулася незабутня подорож учнів 2-А класу ЗОШ І - ІІІ ст. смт Запитів під керівництвом вчителів Зуб Г. М. та Кошик Х. С. у місто Львів.

     Школярі ознайомилися з історичною частиною міста, відвідали виставку Великодніх писанок біля Домініканського собору, побували в майстерні пряників "Юрашки", де взяли участь у майстер-класі, тим самим продовжуючи давню традицію розмальовування пряників, яка була започаткована в ХІХ столітті у соборі св. Юри.

     Подорож була дуже цікавою, повчальною і захоплюючою!!!