Школа зустрічає Новий рік

Виступ 2-А класу

В середу, 25 грудня 2013 р., у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Запитів лунали мелодії новорічних пісень. Свято підготувала класний керівник 2-А класу Зуб Г.М. Учні школи, вчителі та батьки змогли оцінити таланти другокласників. На сцені у яскравих костюмах співали, танцювали, декламували вірші про Новорічне свято Фея, Попелюшка, Принц, Білосніжка з гномиками, Ялинка, Дід Мороз та інші казкові герої. Піснею «Хоровод» Дзвоник Оля і Рудницький Антон закликали усіх до веселого танцю. Учні 2-а класу вправно змагалися у конкурсах, допомагали Попелюшці розібрати білу і рябу квасолю, під час гри швидко збирали льодяники. Усім було весело, панував новорічний настрій!

Свято зустрічі Нового 2014 року
Свято зустрічі Нового 2014 року показали учні 2-А класу

Виступ 3-ого класу

В середу,  25 грудня 2013 року, у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Запитів відбулося свято «Новорічна казка». Підготувала і провела його Швагуляк В.І., класний керівник 3-го класу. На сцені лунали дзвінкі голосочки її вихованців. Дівчатка у білосніжних платтячках виконали танець сніжинок, а хлопці заспівали пісню про веселий Новий рік. Третьокласники дивували присутніх своїми талантами. Пісню «Україна колядує» заспівували Гладьо Данило, Козак Тарас, Дзвоник Максим. В гості прийшли Зима, Сніговик, Дід Мороз, Старий Рік, Новий Рік, лісові звірята, пастушки.

Виступає 3-ій клас (кл. кер. Швагуляк В. І.)
Новорічна казка третього класу

Про попередні події школи в 2013 році див. тут